KVKK Metni uyarısı
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Turizm sektöründeki faaliyetlerine başlamak üzere ilk şirketimiz olan Berkan Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi 2006 yılında kuruldu. Aynı yıl içerisinde Bilir Turizm Seyahat Acentası unvanını kullanmak için tescil işlemleri yapılarak Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Üyesi olarak A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesi alındı.

2009 tarihinde faaliyet alanlarına araç kiralama, gıda, tekstil, inşaat ve basın-yayın gibi hizmetkonuları eklendi.Devam eden yıllarda Bilir Travel ile My Circle Travel markaları Türk Patent Enstüsü’nden tescil ettirildi.

2014 tarihinde ise nevi ve ünvan değişikliği yapılarak şirket unvanı Bilir Turizm ve Danışmanlık A.Ş. olarak değiştirildi ve hizmet sektörlerine yönelik eğitim, finans, kurumsal gelişim gibi danışmanlık hizmetleri eklendi.

ISO 9001-2015, Yayınevi İşletme Sertifikası, Sinema Eseri Geçici Yapımcı Belgesi, D2 ve K2 belgelerine sahip olan şirketimiz günümüzde turizm ve seyahat acentalığının haricinde sigorta, mice/organizasyon ve araç kiralama hizmetleri vermektedir.